O nás

Naše firma působí na trhu již přes 30 let. Majitel firmy však v oboru pracuje podstatně déle, protože se řemeslu vyučil a dále se v této profesi zdokonaloval ve firmě Armabeton.

Když to situace umožnila, založil vlastní firmu, aby mohl pracovat podle svých představ a to především v nejvyšší možné kvalitě práce, což v bývalých podnicích nebylo vždy stoprocentně možné.

Doménou naší práce jsou střešní konstrukce, krovy, dřevěné konstrukce, dřevostavby, rekonstrukce střech a střešních pláštů tzv. „na klíč.

Naším cílem vždy byla a je nejvyšší možná kvalita odvedené práce a proto si majitel firmy postupně rozšířil kvalifikaci o další obory činnosti. Postupně získal řádné oprávnění provádět suché stavby, klempířské a pokrývačské práce. Díky tomu můžeme garantovat maximální kvalitu odvedené práce!

V posledních letech se ale orientujeme na oblast výstavby dřevěných staveb systémem „two by four“ a to zejména rodinných domů. Myslíme si, že člověk má opravdu hezký pocit když vejde do dřevěného domu, vnímá vůni dřeva a cítí tak nenásilný dotek přírody!

Mnoho let úzce spolupracujeme, na subdodavatelské bázi, s některými významnými projekčními skupinami a architektonickými ateliéry. Byli jsme i u vzniku nové „sendvičové konstrukce“ a u mnoha dalších zajímavých projektů.

Postavit hezký, kvalitní a dokonale funkční dům nebo střechu je opravdu náročné, ale pokud má člověk rád přírodu, pak práce se dřevem je prací krásnou a naplňující představy o soužití člověka s přírodou, aniž by se na ní musel dopustit prohřešků!